Zo 77 kg vážiacej maminy 47 kilová bikini fitnesska

Zo 77 kg vážiacej maminy 47 kilová bikini fitnesska

Niekedy je víťazstvom aj tom, čo človek dokáže pre dosiahnutie športového cieľa podstúpiť. 100% to platí pre Michaelu Brutenič, ktorá v "strednej" bikini fitness kategórii na súťaži Fitness Cup 2013 v Trenčíne síce skončila až na 7. mieste, pre mnohých však skutočnosť, že nastúpila na súťažné pódium (a v akej forme!!!), bolo jej jasným víťazstvom. 

O tom, ako sa Michaela zmenila zo 77 kg vážiacej maminy (toľko vážila niekoľko mesiacov po pôrode) na 25 ročnú bikini fitnessku, postavu ktorej jej určite závidia mnohé slobodné a bezdetné dievčatá, sa s nami podelila v krátkom interview - to sme pripravili pre partnerský projekt FitnessTreneri.sk (mimochodom, rovnakú fotografiu akú nájdete nižšie sme zverejnili aj na Facebook Fan Page "Fitness Tréneri", ak máte chvíľku, určite si prečítajte komentáre všetkých našich fanúšikov - tí na adresu Michaely nešetrili komplimentmi)
Ja iba dodám, že na zmenu, akú môžete vidieť na fotografii, potrebovala viac ako rok a ako sama hovorí - nebolo to ľahké, nebolo to jednoduché a za to, že to dokázala, môže vďačiť podpore od manžela a fitness trénerovi Rudovi Kopčokovi.

Michaela Brutenič - 1. časť rozhovoru pre EastLabs Radio

Michaela Brutenič - 2. časť rozhovoru pre EastLabs Radio