O projekte

FitnessTreneri.sk - o projekte

Hľadáš odpovede na otázku ako začať s tréningom vo fitnesscentre, doma, alebo v prírode? Hľadáš odpovede na otázku "Ako schudnúť?" alebo "Ako nabrať svaly?" Hľadáš informácie o výžive, o doplnkoch výživy, o optimálnom príjme bielkovín, sacharidov a tukov? Venuješ sa kulturistike, fitness, chceš súťažiť, alebo navštevuješ fitness centrum len pre radosť a dobrý pocit? Chceš sa dozvedieť viac o tom, čo je proteín, kreatín, aminokyseliny, anabolizanty, stimulanty sekrécie testosterónu, alebo spaľovače tukov? Hľadáš ukážkové jedálne lístky, recepty, popisy doplnkov výživy a rady, čo a kedy užívať pred tréningom alebo po tréningu? Alebo chceš iba inšpiráciu, motiváciu, prípadne informácie, ktoré tvoj aktuálny tréningový proces posunú na inú úroveň? Bez ohľadu na to, či si začiatočník, mierne pokročilý, alebo vyspelý fanúšik fitness, kulturistiky, posilňovania, alebo akejkoľvek športovej aktivity, výsledkom ktorej je zlepšenie fyzického vzhľadu a kondície, práve tebe je určený projekt FitnessTreneri.sk

FitnessTreneri.sk - s kým spolupracujeme

Web stránka FitnessTreneri.sk úzko spolupracuje s najväčším web portálom na Slovensku so špecializáciou na kulturistiku, fitness, silové športy a fight športy EastLabs.sk, takže môžeme využívať všetky informačné zdroje, ktoré má tento portál k dispozícii. Na web stránke FitnessTreneri.sk tak postupom času nájdeš informácie od všetkých, ktorí v minulosti prispievali a v súčasnosti prispievajú na stránky portálu EastLabs.sk.
Partnerom web stránky FitnessTreneri.sk je aj projekt HardBODY.sk, unikátny archív publikácií a odoborných prác aj časopisov o kulturistike, dopingu, fitness atď. vo forme PDF/e kníh.
Web stránka FitnessTreneri.sk úzko spolupracuje s e-shopom ObchodRonnie.sk, ktorý sa zaoberá predajom doplnkov výživy. Kúpou akéhokoľvek doplnku výživy z tohto e-shopu (tzn. proteínu, kreatínu, aminokyselín, anabolizantov, stimulantov sekrécie testosterónu, alebo spaľovačov tukov) podporíte aj náš edukačný projekt.
Naše aktivity by neboli možné bez podpory reklamných partnerov - VIP partnermi sú spoločnosti TAMIX Nutrition, ďakujeme za podporu aj od ďalších našich reklamných partnerov.