O projekte

FitnessTreneri.sk - o projekte

Projekt FitnessTreneri.SK je výsledkom snaženia fanúšikov a priaznivcov fitness/bodybuildngu, ktorý pôsobia v spoločnosti Fitness Škola s.r.o. a občianskom združení Fitness Akadémia Vranov o.z. Na stránkach projektu FitnessTreneri.SK nielen fitness tréneri, ale aj fanúšikovia fitness/bodybuildingu nájdu relevantné informácie zo sveta silových tréningo, výživy vhodnej pre silové športy a doplnkov výživy.

FitnessTreneri.sk - s kým spolupracujeme

EASTLABS

Web stránka FitnessTreneri.sk úzko spolupracuje s najväčším web portálom na Slovensku so špecializáciou na kulturistiku, fitness, silové športy a fight športy EastLabs.sk, takže môžeme využívať všetky informačné zdroje, ktoré má tento portál k dispozícii. Na web stránke FitnessTreneri.sk tak postupom času nájdeš informácie od všetkých, ktorí v minulosti prispievali a v súčasnosti prispievajú na stránky portálu EastLabs.sk.

HARDBODY

Partnerom web stránky FitnessTreneri.sk je aj projekt HardBODY.sk, unikátny archív publikácií a odoborných prác aj časopisov o kulturistike, dopingu, fitness atď. vo forme PDF/e kníh.

FITNESSŠKOLA s.r.o.

Projekt FitnessTreneri.SK podporuje edukačné aktivity spločnosti FitnessŠkola s.r.o., v ponuke ktorej nájdete aj trénerské kurzy Bodybuilding a Fitness inštruktor.

FITNESS AKADÉMIA VRANOV o.z.

Projekt FitnessTrenri.SK podporuje organizačné úsilie členov občianskeho združenia Fitness Akadémia Vranov, ktorí sa priamo podieľajú od roku 2012 na organizovaní fitness/bodyvuilding súťaží na Slovensku. Činnosť Fitness Akadémie Vranov o.z. je upravená Stanovami.