Tréning na ploché brucho bez tuku od Anikó Gyepesovej

Tréning na ploché brucho bez tuku od Anikó Gyepesovej

Bikini fitnesska Anikó Gyepesová v interview pre portál EastLabs.sk (je to najväčšia web stránka na Slovensku s tématikou fitness, kulturistika, power a fight športy) prezradila, že k bikini fitness sa dostala vďaka škole. Vlastne vďaka tomu, že ju neprijali na Policajnú akadémiu. Sklamanie tlmila pravidelným tréningom a vďaka nemu si upravila postavu natoľko, že prijala výzvu trénerky Ivety Chrťanovej a nastúpila na súťažné pódium na jarných súťažiach v roku 2013. Najviac sa jej darilo na SAKFST Majstrovstvách Slovenska v bikini fitness žien, na ktorých získala 4. miesto, ale po súťaži jej rozhodcovia vyčítali, že ak chce uspieť ešte výraznejšie, musí zapracovať na zadočku a bokoch.

Výsledky a forma, akú ukázala na jarných súťažiach ju "katapultovali" do širšieho reprezentačného výberu juniorov, ktorý sa pripravuje na IFBB Majstrovstvách sveta - a tu je konkurencia veľmi silná, Anikó preto s Ivetou komletne prepracovali tréningový plán určený na problémové partie a výsledkom je tréning, ktorým dosiahla výraznú zmenu pásu - ten je štíhlejší, s menším množstvom tuku. Tuk na bruchu je problémom nielen pre bikini fitnessky, ale aj ženy a divečatá, ktoré síce trénujú, ale nemajú súťažné ambície a práve im Anikó radí - úspech dosiahnete, ak skombinujte nasledujúci tréning s diétnym režimom, v ktorom si pozorne budete sledovať príjem kalórií.

Kto je Anikó Gyepesová?

Anikó Gyepesová je juniorská bikini fitnesska z Nitry, ktorú trénuje Majsterka sveta a Majsterka Európy vo fitness Iveta Charťanová. Je členkou širšieho juniorského rerezentačného výberu federácie SAKFST, jej vzorom je Karina Antovská (absolútna Majsterka Európy a sveta v kategórii bikini fitess žien) a Sabína Pleváková (víťazka IFBB Majstrovstiev Európy junioriek v bikini fitness), zo svetových bikini fitnessiek sa jej najviac páči Nathalia Melo (víťazka Bikini Olympia). V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch si chce zvýšiť odbornosť a kvalifikáciu a chce sa venovať klientom ako fitness trénerka - hlavne ženám, ktorých problémové partie sú zadoček, brucho a stehná resp. tým, ktorí chcú schudnúť.

Tréning na brucho bez tuku od Anikó Gyepesovej